آراد برندینگ
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت کلوچه_ لاهیجان ارزان و پخش با شرایط خاص

قیمت کلوچه_ لاهیجان ارزان و پخش با شرایط خاص

قیمت کلوچه ارزان و پخش با شرایط خاص

قیمت کلوچه ارزان و پخش با شرایط خاص را با ما تجربه نمایید شما می توانید محصول مور نظر خودتان را به صورت خرید اینترنتی از فروشگاه های ما شامل انواع طعم های گردویی. نارگیلی. موزی. در تعداد ۴٫۸٫۱۲٫۲۰٫و… و وزن ۱۰۰٫۲۰۰٫۶۰۰ و.. داشته باشید.محصولات متنوعی در بازار وجود دارند با طعم های مختلف و در این هم برند های معروف و هم ناشناخته در بازار حضور دارند.
ما به عنوان مشاور به شما پیشنهاد می کنیم روی برند های معروف کار نکنید بلکه روی برند های کار کنید که ناشناخته هستند زیرا حاشیه سود بالاتری هم برایتان دارند.

قیمت کلوچه

لیست قیمت کلوچه نادری و ارتباط با مشاوران ما؟

لیست قیمت کلوچه نادری را با ارتباط با مشاوران مجموعه ما دریافت نمایید سفارش انواع محصولات نادری به صورت اینترنتی و رایگان انجام می شود تنوع این شرکت در حوزه مواد غذایی شامل کلوچه های سنتی. دوقلو. گردو وزین. او مپا لو مپا. ممتاز و. . می باشد.
این شرکت نمایندگی های بسیاری در استان های کشور را را دارد و علاوه بر مواد غذایی به تولید محصولات دیگری از جمله چای. و. . هم می‌پردازد.در این میان محصولاتی با طعم نارگیل. کلوچه های دو قلو. کلوچه های وزین و گردو. و. . از دیگر محصولات می توانند گران تر باشند.

قیمت کلوچه

انواع طعم های برند نادری

 • موزی
 • شکلاتی
 • کاکائو
 • نارگیلی
 • دو مغز
 • آلبالویی
 • ممتاز
 • سنتی
 • گردویی

قیمت کلوچه

تفاوت انواع برند لاهیجان با هم چگونه می باشد؟

تفاوت انواع برند لاهیجان بیشتر در نوع محصول مشاهده می شود به طور مثال شرکتی با نام کلوچه میش مست لاهیجان وزن .طعم. اندازه. آن می تواند با کارخانه ای با نام شارونا که آن هم کیک و کلوچه را تولید می کنند متفاوت باشد.
امروزه هر تولید کننده ای برای خود یک مدل فروش و عرضه و تقاضا را دارد و نمی توان انتظار داشت که همه با هم برابر باشند در مورد کارخانه لاهیجان این برند بزرگ زیر مجموعه های مختلفی از خود دارد ولی هرکدام می توانند برای خودشان مستقل باشند.

قیمت کلوچه

 

کلوچه های ارزان چه تفاوتی با کلوچه های گران دارند؟

به نظر شما تفاوت محصولات ارزان قیمت با گران قیمت در چیست؟ اگر بیایم دو طیف از این کالا را در کنار هم قرار بدهیم شاهد تغیرات اساسی در آن ها می شویم.
از جمله بسته بندی. کیفیت. تاریخ تولید.مواد به کار رفته در آن. طعم آن و… می تواند عامل بسیاری بر این مدعا باشد اصولا اگر محصولی با کیفیت باشد باید تمام معیار های لازم را داشته باشد و به نوعی داشتن همه آن ها ارزان تمام نخواهد شد.
اما چون در بازار امروز کیفیت بعد از قیمت می باشد اکثر تولید کنندگان بیشتر روی این پارامتر بیشتر تاکید دارند چون می تواند حاشیه سود خوبی داشته باشد و دیگر برایشان تولید با هزینه زیاد صرف نخواهد کرد بلکه می توانند با هزینه پایین تری تولید نمایند و بیشتر سود نمایند.
در کل باید توجه داشت که این محصول در کدام مکان تهیه شده در چه شرایطی می باشد کیفیت و سلامت بهداشتی ان چگونه است و دیگر مسایلی که می تواند در این زمینه مهم باشد.

قیمت کلوچه

 

قیمت یک کلوچه بیشتر بر چه اساسی تعیین می شود؟

 • وزن
 • اندازه
 • طعم
 • کیفیت
 • تعداد
 • ساختار ترکیبی آن

قیمت کلوچه

کلوچه ها چند نوع می باشند؟

دنیای کلوچه ها بسیار بزرگ و متنوع می باشد آیا می دانید چند نوع کلوچه در جهان وجود دارد؟ حتی فکر محاسبه آن هم می تواند باعث سر در گمی شما شود.
تولید کنندگان این کالا می توانند شرکت ها. کارگاه ها. خانگی و… باشند انواع آن می تواند به صورت ساده. سنتی. آردی. روغنی. شکری. زنجبیلی. زیره ای. خرمایی. موزی. نارگیلی. شکلاتی. توت فرنگی. شیره ای. و….باشد.
از مزایای آن ها می توان به یک میان وعده خوب البته پخت خانگی اشاره نمود و از ضررهای آن بالا رفتن قند. استفاده از ترکیبات ناسالم در آن نام برد.

قیمت کلوچه

ارسال و پخش بیشتر چگونه انجام می شود؟

وقتی کالایی سفارش داده می شود نوبت به بارگیری آن می رسد در اینجا هم فرد فروشنده می تواند با باربری هماهنگی کند و هم مشتری.
بیشترین نکته در تعداد سفارش می باشد که با توجه به آن هزینه اعلام می شود بعضی از مشتری ها هستند که خودشان وسیله نقلیه دارند و دیگر نیازی به این کار نمی باشد گروهی تمایل دارند خود کارخانه این کار را انجام دهد و دیگری تقاضای قیمت کم تری دارند.
ارسال و پخش در سفارشات بالا بیشتر با ایسوزو. خاور و در صورت بیشتر بودن به صورت تریلی و کانتینری حمل می شود.

قیمت کلوچه گردویی نادری و انواع مدل های آن ؟

قیمت کلوچه گردویی نادری ۴ عددی و به وزن ۲۰۰ گرمی و طعم های دیگری هم در این تعداد اعم از موزی. گردویی و. هم وجود دارند در کنار این محصولی با نام کلوچه پیک نیک گردویی هم بسیار پرفروش می باشد.
محصولات با طعم گردو معمولا در جعبه های با تعداد بالاتر نظیر ۸٫۱۲٫۲۰ و.. عرضه می شود که ۱۲ عددی ها با وزن ۶۰۰ گرمی و ۲۰ عددی ها هم با وزن های بالای ۶۰۰ گرم می باشند.

نکته : محصولات گردویی قیمت های بالایی دارند و زیاد نمی توانید برای فروش عمده روی آن کار کنید

قیمت کلوچه

قیمت کلوچه کوکی و مغزهای آن؟

قیمت کلوچه کوکی را بیشتر به خاطر مغزهای موجود در آن شامل کشمش. گردو. فندق و.. معمولا گران تر هستند و این قبیل محصولات در سبد غذایی اکثر شرکت ها و حتی تهیه آن به صورت خانگی یکی از تفریحات اکثر مردمان می باشد.
کوکی های مختلفی از جمله نادری. نوشین لاهیجان. نادی. و… وجود دارند بهترین کوکی ها کوکی لاهیجان می باشد که از معتبر ترین هم به حساب می آید برای آگاهی از شرایط فروش با مشاوران ما تماس بگیرید.

قیمت کلوچه

پخش عمده کلوچه لاهیجان با حاشیه سود بالا

پخش عمده کلوچه لاهیجان با حاشیه سود بالا را  به ما و مجموعه ما سفارش دهید محصولات لاهیجان به انواع مختلفی چون شکوه پیمان لاهیجان. لیما لاهیجان. لاهیجان همدان. نوش ناز لاهیجان. و… می باشد.
شرکت میش مست لاهیجان یا همان کلوچه همدان قیمت محصولاتش مقطوع می باشد و هزینه باربری هم با مشتری می باشد چه تعداد سفارش یک نسیان و یا بالاتر باشد باز هم به عهده مشتری می باشد.
این برند بزرگ شامل شرکت های مختلفی می باشد و هر محصول آن متفاوت می باشد به طور مثال شرکت پیمان لاهیجان کلوچه های ۴۰ عددی و شرکت کلوچه لیما محصولاتش به صورت ۵۰ عددی و کلوچه همدان ۴۰ عددی ۴۰ گرمی و ۴۰ عددی و ۳۰ گرمی می باشد.

کلوچه لاهیجان همدان؟

 1. کلوچه سنتی ۴۰ گرمی ۴۰ عدی
 2. کلوچه سنتی ۴۰ گرمی ۳۰ عدی
 3. کلوچه چتری ۴۰ گرمی ۴۰ عددی
 4. کلوچه چتری ۴۰گرمی ۳۰ عددی
 5. کلوچه سنتی ۷۰ گرمی ۴۰ عددی کنجد دار
 6. کلوچه چتری ۶۰ گرمی ۴۰ عددی

قیمت کلوچه

 

پخش عمده کلوچه لاهیجان

پخش و قیمت خرید و فروش عمده کلوچه لاهیجان می تواند شامل محصولات۴۰عدی چون پیمان لاهیجان و انواع شرکت های نظیر لیما لاهیجان. نوشین لاهیجان. لاهیجان همدان می باشد.
شاید در این بین برندی چون نوش ناز لاهیجان را کار کرده باشید و دوست دارید بدانید کدام از شرکت ها شرایط بهتری برای شما دارند برای درک درست این مساله بهتر شرایط همکاری با این برند ها اعم از محصولات کیفیت و … را مورد بررسی قرار دهید.
کلوچه آوای لاهیجان محصولات آن شامل کارتن های ۵۰تایی می باشد کلوچه های نوش ناز کارتون های آن ۱۰۰ عددی و محصولات ماورا لاهیجان هم کلوچه و کوکی اعم از کلوچه سنتی ۴عددی و اکثر این شرکت ها در لاهیجان که از شهرستان های استان گیلان می باشند قرار دارند.

قیمت کلوچه_

خرید عمده کلوچه لاهیجان

خرید عمده کلوچه لاهیجان از چه برندی مدنظر شماست شاید در جواب این سوال عرض کنید که به دنبال محصولات ارزان و با کیفیت در بازار هستید که بتوانید روی آن بیشتر کار کنید.
اکثر مشتریان محصولات نوش ناز لاهیجان و کلوچه همدان را انتخاب می کنند در این بین هستند افرادی هم که از برند های دیگر خرید می نمایند اما به راستی کدام برند را انتخاب نماییم؟
به دنبال محصولاتی باشید که ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ فروش در بازار هستند این محصولات را خیلی راحت تر می توانید روی فروش آن کار کنید ضمن آنکه حاشیه سود خوبی هم برای شما دارند.

قیمت کلوچه

کارخانه کلوچه نوش ناز لاهیجان

کارخانه کلوچه وش ناز لاهیجان در کیلومتر ۴ جاده لاهیجان _ لنگرود_ لیالستان می باشد تولیدی آن شامل کیک. کلوچه. بیسکوئیت. مدیر عامل این شرکت فردی به نام آقای محمودی می باشد.
این شرکت برای شهرهایی که در آن ها نمایندگی ندارند نمایندگی فعال می پذیرد محصولات کلوچه ای این برند معتبر هم در وزن های ۶۰٫ ۹۰ و بالاتر با کارتون های ۱۰۰ عددی شامل طعم های مختلفی چون گردویی.نارگیلی.و..می باشد.

کلوچه لاهیجان عمده

اگر قصد سفارش کلوچه لاهیجان عمده را دارید می توانید روی انواع برند این مجموعه ها فعالیت نمایید اگر روی برند لاهیجان همدان کارکنید شرایط این شرکت بدین صورت می باشد که محصولات آن مقطوع می باشد و یا کلوچه ماورا لاهیجان هم برای هر ۶ کارتن ۱ کارتن اشانتیون ولی هزینه حمل آن هم بر عهده مشتری می باشد البته شرکت همدان هم هزینه حمل با مشتری می باشد.
امروزه محصولات لاهیجان به دلیل شناخته شدن بازار خوبی دارد ما حتی مشتری داشتیم که فقط به دنبال محصولی بود که فقط نام برند لاهیجان روی آن حک شده باشد که این نشان دهنده اهمیت این موضوع می باشد و لی در این بین باید ببینید که کار کردن روی این شرکت ها برای شما می ارزد یا نه؟

 

قیمت کلوچه

قیمت کلوچه لاهیجان

قیمت کلوچه لاهیجان شامل کلوچه های سنتی. چتری. کنجد دار. ۴۰ عددی. ۱۲ عددی ۶۰۰ گرمی. ۱۰۰ گرمی نارگیلی. و… می باشد و طعم های چون گردویی. نارگیلی. کشمشی. و.. می باشد.
برای آگاهی از قیمت این محصولات با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند لازم به ذکر می باشد که هر کدام از این کارخانه ها شرایط متفاوتی نسبت به هم دارند چه از لحاظ کیفیت. محصول. درصد تخفیف. هزینه حمل و نقل. و… که می تواند نسبت به دیگری متمایز یاشد.

 

قیمت کلوچه

قیمت کلوچه شاهپور

قیمت کلوچه شاهپور را با تماس با مشاوران مجموعه ما درمیان بگذارید صنایع غذایی شاهپور با نام تجاری شهاب شیرین شمال در استان زیبای مازندران و شهرستان بابل قرار دارد محصولات تولید آن شامل کیک کلوچه کوکی می باشد. به دلیل تنوع محصولات آن امکان رقابت گسترده ای را در بازار برای رقبای خود ایجاد کرده است.
از مهمترین محصولات شاخص آن می توان به کلوچه نارگیلی. موزی. کلوچه سنتی وزین. کوکی ها. و کیک سوپر را می توان از بهترین محصولات این شرکت نام برد.

کارخانه های کیک و کلوچه لاهیجان

کارخانه های کیک و کلوچه لاهیجان را می توان شرکت های چون تیمن فعال در عرصه چای .کلوچه. بیسکوئیت. کیک. دم نوش. قهوه. پیمان لاهیجان شامل کیک. کلوچه. اسنک. ویفر. تاپ رول. شرکت شکوه شاد لاهیجان محصولاتی چون کیک. کلوچه. ویفر. شکلات.شیرینی.و… همگی از برند های معتبر ساکن در لاهیجان می باشند.

لیست قیمت کیک و کلوچه و سفارش از ما؟

لیست قیمت کیک و کلوچه و سفارش از ما برایتان می تواند جذاب باشد شرایط ما بر اساس پخش به تمام کشور با بهترین حالت برای شما که دوست دارید محصولاتی با کیفیت و ارزان داشته باشید.
و این را هم می دانیم برای سفارش محصول مورد نظر خودتان می خواهید آن شرایطی را که مد نظرتان باشد را دارا باشد و ما هم به این نکته فکر کرده ایم و برایتان یک فرصت ایده آل فراهم نموده ایم.
انواع محصولات تولیدی ما با هر رنجی وجود دارد و یک تعداد وزن مختلفی چو۴۰٫۳۵٫۳۰٫۲۵٫ ۵۰٫ ۶۰٫ ۷۰٫ ۱۰۰٫ ۱۱۰٫ ۱۲۰ گرم می باشد که حتی مقدار وزن های آن را هم به انتخاب شما گذاشته ایم؟

قیمت کلوچه

لیست قیمت کلوچه جوادیان چگونه می باشد؟

لیست قیمت کلوچه جوادیان بر اساس وزن محصول. طعم محصول. تعداد. و..متفاوت می باشد مثلا کلوچه های ۱۰۰ عددی با بسته بندی های ۵۰ تایی و کلوچه های ۴۰ عددی با بسته بندی های ۲۰ تایی و کلوچه های ۴عددی با بسته بندی های ۵۰ تایی و.. می باشند که در این جا محصولات این شرکت بالا ترین تعداد ۱۰۰ عددی و پایین ترین تعداد۴ عددی می باشد.
این شرکت حدود و ۱۰ مدل کلوچه ای و ۶ مدل در حوزه کیک تولید می نماید محصولات کلوچه ای آن شامل کلوچه های ۴٫ ۸و ۱۲٫ ۲۰٫ ۴۰٫ ۵۰٫ ۶۰٫ ۱۰۰ عددی و در کیک ها شامل نیم سکه. دوقلو. سکه. صبحانه. خانواده و عروس می باشد.

تعداد در کارتن کلوچه های جوادیان؟

 • کلوچه های ۴عددی ۵۰ تایی
 • کلوچه های ۸عددی ۲۰ تایی
 • کلوچه های ۱۲ عددی ۱۰ ساکی
 • کلوچه های ۲۰ عددی ۱۰ ساکی
 • کلوچه های ۵۰ عددی ۵۰ تایی
 • کلوچه های ۶۰ عددی ۳۰ تایی
 • کلوچه های ۱۰۰ عددی ۵۰ تایی

 

قیمت کلوچه

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت و شرایط همکاری با شرکت شما؟

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت و شرایط همکاری با شرکت ما می تواند برایتان حاشیه سود بالایی برایتان داشته باشد زیرا هزینه ارسال از جانب ما رایگان و محصولات ما ارزان با درصد تخفیف برای هر تعداد کارتن می تواند برای شما خوش آیند باشد.
وقتی شما به دنبال نمایندگی هستید حتما  می خواهید که از خود شرکت سفارش داشته باشید تا یک شرایط خوبی برایتان باشد و همه آن آرمان های را که به دنبال آن هستید داشته باشد.
پیشنهاد ما به شما این است روی برندی کار کنید که حتی اسم و رسمی هم در بازار هم ندارند چه برسد به نمایندگی؟ این شرکتها بهترین و ایده عال ترین فرصت می تواند برای شما باشد.

قیمت کلوچه

قیمت کیک و کلوچه در کارخانه

از قیمت کیک و کلوچه در کارخانه به دنبال چه برندی هستید اگر برند مورد نظر شما معتبر باشد می تواند محصولات آن هم کمی متفاوت با بازار شما باشد ولی اگر نه شرکت مورد نظر شما ناشناخته باشد هزینه های به مراتب بهتری هم می تواند برای شما داشته باشد.
شاید با شرکت های که برند هستند تماس گرفته اید و آن ها به شما می گویند اول رزومه خودتان را بفرمایید درحالی که کارخانجات نا شناخته بلافاصله حاضرند با شما همکاری کنند و این می تواند برای شما مناسب تر باشد.

قیمت کلوچه

 

نحوه سفارش قیمت کلوچه

چنانچه خواهان خرید و یا قیمت کلوچه هستید می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاوران مجموعه ما شما را راهنمایی کنند تا بسته نیازتان یک انتخاب محصول خوب وبا قیمت مناسب داشته باشید.

قیمت کلوچه

سایت ikoloche به داشتن شما عزیزان مفتخر است و برایتان در تمامی لحظات زیباترین ها را از مهربان بی همتا آرزومند است.

جهت خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

مشاور شما : سامان سعیدی

ارتباط با ما در تلگرام و واتس اپ : ۰۹۳۵۶۲۰۷۳۶۴

اینستا گرام : smn-6358

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی کوکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش (سعیدی): 09356207364
مشاور فروش (زارعی): 09370111891
آدرس کانال تلگرام: cookieno_ir@
آدرس صفحه اینستاگرام: cookieno.ir@
آدرس سایت: www.ikoloche.ir
پست الکترونیکی: cookieno.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیک های تاینی با طعم جذاب شکلاتی خوشمزه و با کیفیت…

کیک تاینی شکلاتی مطمئنا شما هم از هزاران نفر از افرادی هستید که به  شکلات …