آراد برندینگ
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت کلوچه عمده_با بهترین کیفیت از کارخانه

قیمت کلوچه عمده_با بهترین کیفیت از کارخانه

کلوچه چیست؟

کلوچه نوعی از شیرینی ها می باشد که از ترکیباتی چون آرد،گندم، شکر، روغن، و.. در آن استفاده می شود کلوچه در فرهنگ لغت با نام کلیجه به معنی نان روغنی بزرگ هم نامیده می شود قیمت کلوچه عمده در بازار کمی متفاوت می باشد.
کلوچه ها بسیار متنوع و دارای انواع مدل های مختلفی می باشند که هرکدام از این کلوچه ها طعم های مخصوصی را دارا می باشند از کلوچه ها به عنوان میان وعده هم می توان برای تمامی اقشار از کودکان و حتی بزرگسالان استفاده نمود.
این محصولات بیشتر با تناژ بالا و قیمت عمده کلوچه را می توانید از مشاوران ما جویا شوید.

قیمت کلوچه عمده

انواع کلوچه ها

 • کلوچه شمال
 • کلوچه همدان
 • کلوچه تبریز
 • کلوچه مشهد
 • کلوچه سنتی
 • کلوچه مخصوص
 • کلوچه دو مغز
 • کلوچه ساک
 • کلوچه خانواده
 • کلوچه شیراز
 • کلوچه آردی
 • کلوچه محلی
 • کلوچه خانگی

قیمت کلوچه عمده

طعم انواع کلوچه ها

 1. نارگیلی
 2. گردویی
 3. خرمایی
 4. آلبالویی
 5. کشمشی
 6. شکلاتی
 7. فندقی
 8. مخصوص

قیمت کلوچه عمده

قیمت کلوچه

قیمت کلوچه ها در بازار بسیار متفاوت است زیرا انواع مختلفی از کلوچه در بازار وجود دارند مانند کلوچه لاهیجان، کلوچه نادری، کلوچه های ارزن قیمت عمده، کلوچه های سنتی، و بسیاری دیگر از دنیای کلوچه ها می توان نام برد.
اما قیمت کلوچه ها در بازه یکسانی قرار ندارند زیرا هر محصول بسته به اندازه محصول، طعم محصول، می تواند متفاوت باشد پس نمی توانیم انتظار این را داشته باشید که تمام محصولات موجود در بازار دارای یک قیمت یکسانی باشند.

قیمت کلوچه عمده

قیمت کلوچه عمده

قیمت کلوچه عمده را بیشتر مشتریان خریداری می کنند که هدف شان پخش محصولات کیک و کلوچه با تناژ بالا می باشد این نوع از مشتریان یا مغازه دار هستند یا به صورت پخش عمده کار می کنند.
قیمت کلوچه عمده از نظر قیمتی بسیار مناسب تر از قیمت خرید کلوچه های با تعداد کم تر و به اصطلاح خرده می باشد زیرا در این حالت شما محصولات را با قیمتی کم تر از خریداری می نمایید.
اگر چنانچه قصد خرید کلوچه عمده با تناژ بالا را دارید می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و بهترین قیمت ها را برایتان ارسال نمایند.
و اگر هم چنانچه خودتان قصد خرید به صورت عمده را دارید و نمی دانید از کجا باید تهیه کنید باید به سراغ کسانی که به صورت عمده فروش و یا به اصطلاح بنک دار هستند در بازار اعم از بازار تهران و یا بازار های دیگر می توانید محصول مورد نظر خودتان را تهیه نمایید.

قیمت کلوچه عمده

قیمت کیک و کلوچه در کارخانه

قیمت کیک و کلوچه در کارخانه یک قیمت می باشد و قیمت بازار می تواند یک قیمت متفاوت تری باشد و اساسا این تغیر به خاطر دو دسته گی شدن قیمت یک محصول می باشد.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که خودتان هم بیشتر دوست دارید قیمت یک محصول را مستقیما  بدون واسطه و بدون استفاده از افرادی که در این بین با نام واسطه یا دلال هستند خرید نماید اما می دانید چرا؟
چون این افراد باعث بالا رفتن قیمت یک محصول می شوند در صورتی که شما می توانید مان محصول را از خود شرکت حتی با قیمت های پایین تری خرید نمایید پس خرید از خود تولید کننده به مراتب بهتر از خرید از افراد واسطه گر می باشد.

قیمت کلوچه عمده با بهترین کیفیت از کارخانه؟

قیمت کلوچه عمده با بهترین کیفیت از کارخانه یک مزیت برای شما دارد آن هم این است که امروزه اگر در بازار مشاهده کرده باشید متوجه خواهید شد که بعضا مکان ها هستند که به تولید این محصولات می پردازند حتی به قیمتی پایین تز از کارخانه اما چگونه می شود که قیمت این محصولات به مراتب پایین تر از کارخانه باشد.
آیا این جا همان بحث کیفیت مطرح می شود که کیفیت پایین تر قیمت پایین تر در جواب این سوال باید گفت اگر شما یک فروشنده قدیمی در بازار باشید حتما متوجه شده اید که افرادی هستند که این محصولات کلوچه را به صورت زیر زمینی و بدون رعایت قواعد بهداشتی تهیه و توزیع می کنند آن هم در بعضی از مواقع از پوستهای له شده تخم مرغ در ترکیب این کلوچه ها استفاده می شود.

قیمت کلوچه عمدهپس همیشه به محصولات به محصولات به دو ویژگی قیمت و کیفیت توجه شایانی داشته باشید.

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت

نمایندگی کیک و کلوچه ارزان قیمت چه فرقی با دیگر نمایندگی ها دارد اساسا چرا تاکید ما بر این است که شما از نمایندگی های کیک و کوچه ارزان قیمت ما خرید نمایید.؟
در جواب این سوال باید گفت مشاوران ما پخش عمده انواع محصولات را از خود شرکت و به صورت یک قیمت عمده پخش مناسب برای شما قرار می دهند این قیمت همان قیمت کارخانه ای می باشد که بسیار برای شما میتواند حاشیه سود مناسبی داشته باشد.
ما سعی نمودیم محصولات کلوچه خود را با کم ترین قیمت موجود در بازار به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید یک حاشیه سود خوبی داشته باشید.

قیمت کلوچه عمده

چرا باید از نمایندگی ها خرید نماییم؟

چرا بابید از نمایندگی ها خرید نماییم آیا می دانید اگر محصولی که شما خریداری می نمایید محصول همان شرکت و افرادی که با شما معامله می کنند مربوط به همان شرکت نباشند چه اتفاقی برای شما می افتد؟
این موضوع می تواند بر این اساس باشد که در وهله اول شما شاید با کسانی کار کنید که واسطه باشند و یا دلال که در این صورت هستند افرادی که بیشتر به دنبال سود خودشان در بازار هستند و شاید برایشان دغدغه شما اهمیت نداشته باشد پس همیشه این را بدانید و به صورت مطمئن از خود شرکت و یا نمایندگان مجاز آن خریداری نمایید.

قیمت کلوچه عمده

قیمت انواع کیک و کلوچه

قیمت انواع کیک و کلوچه شامل انواع محصولات مختلفی از محصولات می باشد که مانند بیسکوئیت. ویفر. کلوچه های ارزان قیمت. کلوچه های گران قیمت. کیک های کاکائو. کیکی اسفنجی. و… که هستند و مدل های متنوعی در بازار دارند.
اما چه طور می توانیم بهترین قیمت انواع کیک و کلوچه را داشته باشیم؟
در جواب این سوال باید گفت اگر شما یک فرد قدیمی و با تجربه باشید می دانید که چه می توانید یک محصول را از کجا تهیه نمایید ولی اگر تازه کار  باشید کمی برای شما این قضیه می تواند گنگ به نظر بیاید.
اما ما جنبه دوم قضیه را نگاه می کنیم و می گوییم اگر شما تازه کار هستید در وهله اول با افراد صاحب تجربه مشورت نمایید و در مرحله بعد تمامی قیمت های انواع محصولات را داشته باشید تا بتوانید یک انتخاب خوب بر پایه اون طرحی که در ذهنتان می باشد را پیاده نمایید.

قیمت کلوچه عمده

قیمت انواع کیک و کلوچه از چه لحاظ مهم می باشد؟

 • آشنا شدن با قیمت انواع محصولات نظیر کلوچه در بازار
 • انتخاب درست محصول بر پایه شناختی که از قیمت محصولات پیدا نموده ایم
 • قیمت ها بیشتر با کیفیت محصولات مرتبط می باشد
 • یک محصول خوب قیمت صرفا خیلی بالا و خیلی پایینی ندارد بلکه قیمت مناسبی دارد
 • در هر محصولی قیمت یک پایه اساسی و مهم در آن حوزه می باشد
 • اگر چنانچه محصولی را انتخاب کرده باشیم ولی قیمت آن مناسب نباشد نمی توانیم خرید خود را انجام داده باشیم

قیمت کلوچه عمده

خرید کیک و کلوچه از کارخانه یا بنک دارها؟

به نظر شما خرید کیک و کلوچه از کارخانه بهتر است یا بنک دارها؟ اصولا چه فرقی بین این دو صنف وجود دارد؟ چرا ما باید از کارخانه خرید نماییم و چرا باید از بنک دارها هم خرید نماییم؟
اگر شما محصولی را از کارخانه خرید نمایید تا حدودی می دانید که این محصول از کیفیت خوبی همراه است در این جا ذکر می کنیم اگر شما صرفا یک محصول کیفیت آن برای شما مهم می باشد.
اما اگر شما از آن دسته از افراد هستید که بیشتر به قیمت محصول اهمیت می دهید تا کیفیت پس می توانید گزینه دوم یعنی بنک دارها و عمده فروش های بازار که بعضا این افراد حتی واسطه هم می باشند اما جون قیمت خوبی دارند از آن ها خرید نمایید.

قیمت کلوچه عمده

چرا خرید کیک و کلوچه از شرکت های معتبر؟

 1. داشتن یک محصول با کیفیت
 2. حذف افراد واسطه در این بین
 3. خرید مستقیم از خود تولید کننده
 4. اطمینان از بایت خرید مطمئن
 5. در صورت بروز مشکل پیگیری از خود شرکت

قیمت کلوچه عمده

پخش کیک و کلوچه

پخش کیک و کلوچه را شما می توانید از نمایندگان ما. عمده فروش ها. بنک دارها. و نمایندگی های که اقدام به تهیه و تولید و پخش انواع محصولات کیک و کلوچه می نمایند تهیه نماید.
پخش کیک و کلوچه هر برند یا شرکتی در همه شهر ها نمایندگی خاص خود را دارند که این نمایندگی ها با بودن در سطح شهر شما می توانید به راحتی از آن ها محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.
یک مزیت خرید از نمایندگی ها برای شما می تواند این باشد که اگر به دنبال سفارشات بالا نیستید و در اصل سفارشات خرده در حد یک کارتن و یا کم تر هم دارید می توانید از نمایندگی های این شرکت ها تهیه نمایید این شرکت ها بعضا حتی فروشگاه های هم در سطح شهر دارند در صورتی که اگر همیم تعداد سفارش را از خود شرکت داشته باشید شرکت آن را قبول نخواهد کرد چون شرکت ها بیشتر به صورت عمده خرید و فروش می کنند.

چرا پخش کیک و کلوچه می تواند اهمیت داشته باشد؟

 • همه شهرها می توانند محصول خاصی را داشته باشند
 • روی این محصولات مانور بدهند
 • قیمت آن از مهم ترین اصول پخش یک محصول می باشد
 • پخش می تواند به صورت مویرگی یا .. باشد
 • عمده فروش ها بیشتر از پخش استفاده می نمایند

قیمت کلوچه عمده
آیا می دانید یک کلوچه خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟

 • نرم و تازه باشد
 • تاریخ تولید و انقضا داشته باشد
 • مغز به کار برده شده در آن از مغزهای مرغوب باشد
 • بسته بندی خوبی داشته باشد
 • ترا ریخته نباشد
 • از مواد نگه دارنده در آن استفاده نشده باشد
 • نداشتن اسانس

قیمت کلوچه عمده

نکته : در تمامی محصولات کلوچه موجود در بازار از مواد نگه دارنده استفاده می شود چرا که اگر این مواد را استفاده نکنند محصولی مانند کلوچه بیشتر از دو تا سه روز دوام نخواهد داشت. که متاسفانه مواد نگه دارنده از نکات منفی این محصولات می باشد.

کلوچه نرم و تازه یا کلوچه سفت و مانده؟

آیا می دانید اگر محصول شما کلوچه نرم و تازه نباشد با چه مشکلاتی روبرو می شوید و اصلا کلوچه های نرم و تازه چرا بهتر از کلوچه های سفت و مانده می باشد و چرا همه طرفدار محصولات تازه تر هستند.
کلوچه اگر سفت باشد نشان دهنده این است که از زمان تولید آن مدت زمان زیادی می گذرد و شما دیگر حس چشیدن این کلوچه که بسیار سفت می باشد را ندارید و کلوچه های سفت جدا از طعم مانده آن برای بدن هم بسیار مضر می باشد.

قیمت کلوچه عمده

ویژگی کلوچه تازه؟

، نرم می باشد
، رنگ روشن و شفافی دارد
،تاریخ تولید آن به روز  می باشد
،بوی مغز داخل ان بسیار قابل استشمام است
، له شده نمی باشد

قیمت کلوچه عمده

کلوچه مانده؟

 • سفت می باشد
 • رنگ مایل به تیرگی دارد
 • از تاریخ تولید ان مدت زمان زیادی می گذرد
 • به دلیل زمان زیادی که  از تولید آن می گذرد دیگر بوی یک کلوچه تازه مغز دار را ندارد
 • در اثر گذشت زمان به مرور سفت شده و به صورت خرد شده می باشد

قیمت کلوچه عمده

نحوه سفارش خرید کلوچه با قیمت مناسب

چنانچه خواهان خرید و یا قیمت کلوچه های عمده با قیمت مناسب هستید می توانید با مشاوران مجموعه ما در ارتباط باشید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا بسته به نیازتان یک انتخاب محصول خوب و با قیمت مناسب داشته باشید.

قیمت کلوچه عمده با قیمت مناسب

سایت ikoloche به داشتن شما عزیزان مفتخر است و برایتان در تمامی لحظات زیباترین ها را از مهربان بی همتا آرزو مند است.

جهت خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

مشاور شما: سامان سعیدی

ارتباط با ما در تلگرام و واتساپ : ۰۹۳۵۶۲۰۷۳۶۴

اینستاگرام : smn_6358

پست الکترونیکی :samansaeedi@gmaill.com

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی کوکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش (سعیدی): 09356207364
مشاور فروش (زارعی): 09370111891
آدرس کانال تلگرام: cookieno_ir@
آدرس صفحه اینستاگرام: cookieno.ir@
آدرس سایت: www.ikoloche.ir
پست الکترونیکی: cookieno.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ویفر فله ای

فروش ویفر فله ای سیرنگ با قیمت مناسب

خرید عمده ویفر فله ای با زیباترین و بهترین بسته بندی ها میزبان شما عزیزان …