آراد برندینگ
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
خانه / کلوچه خرمایی / خرید کلوچه خرمایی_ عمده با بهترین قیمت و کیفیت

خرید کلوچه خرمایی_ عمده با بهترین قیمت و کیفیت

خرید کلوچه خرمایی عمده با بهترین قیمت و کیفیت

خرید کلوچه خرمایی عمده با ارزان ترین قیمت و کیفیت و با بیش ترین درصد تخفیف اعم از کلوچه های صنعتی. خانگی. محلی. را می توانید به ما و مجموعه ما سفارش دهید سفارش این محصولات امروزه بیش تر به صورت اینترنتی از فروشگاه های آنلاین انجام می شود وزن این محصولات از ۱۰۰۰٫۵۰۰٫۲۵۰٫۱۰۰.و.. می باشد.
در کنار این کلوچه های هم هستند که با نام نان خرمایی معروف هستند این نان ها را هم می توانید در سوپر مارکت های اینترنتی تهیه نمایید وزن آنها می تواند تا ۸۰۰ گرم هم باشد معروف ترین آن ها را می توان نان خرمایی کرمانشاه دانست.

خرید کلوچه خرمایی

انواع نان ها

 • نان خرمایی ساده
 • نان خرمایی دزفول
 • نان خرمایی گردویی
 • نان خرمایی کرمانشاه
 • نان شیرمال خرمایی
 • نان خرمایی گرگان
 • نان خرمایی با خمیر جادویی
 • نان برنجی سالاری کرمانشاه
 • نان شکری

انواع نان ها

بهترین کلوچه دزفول

بهترین کلوچه دزفول از دیدگاه شما کدام می باشد و چه معیاری باید داشته باشد اول اینکه می تواند دزفولی باشد دوم کلوچه های خرمایی از بهترین ها و سالم ترین ها محسوب می شود به دلیل مغز پر خاصیت خرما سوم کلوچه های سنتی که از ترکیب خرمایی و شکری هم می تواند یکی از گزینه های باشد که طرفداران بی شماری دارد.
کلوچه های شکلاتی برنجی هم بسیار مورد استفاده چه به صورتی محلی و خانگی تهیه می شود کالری کلوچه خرمایی به دلیل خرمای موجود در آن از کالری بالا و بسیار سالمی  برای بدن برخوردار می باشد در این بین کلوچه های شکری را به عنوان شیرینی سنتی خوزستان هم می شناسند کلوچه های هم با نام کلوچه ساده هستند که می تواند به صورت خانگی. شکری. زیره. زنجبیلی و..تهیه شود.
خرید کلوچه خرمایی

نان خرمایی خوزستان

نان خرمایی خوزستان یکی از خوش طعم ترین و معروف ترین نان های سنتی این استان می باشد در کنار آن کلوچه های خرمایی. کلوچه های حلوایی. کلوچه های شکری. و انواع شیرینی های سنتی و رژیمی از متنوع ترین محصولات این استان می باشد.
این گروه به دلیل مواد مغذی داخل آن چون نان که خود متشکل از گندم می باشد و خرما به دلیل پر خاصیت بودن بهترین میان وعده برای هر اقشاری از کوچک یا بزرگ می باشد.

نان خرمایی کرمانشاه در تهران

سفارش نان خرمایی کرمانشاه در تهران را می توانید با ارتباط با مشاوران ما درخواست دهید محصولات سنتی این استان معمولا هم به صورت بسته ای و هم به صورت کیلویی می باشند.
دانستن این نکته حائز اهمیت است که تازه بودن آن بسیار مهم می باشد پس چنانچه از محلی خرید می نماید که نزدیک می باشد و یا از مکان های دور تر حتما به تازگی آن خیلی توجه داشته باشید زیرا در غیر این صورت کیفیت آنچنان دلچسبی نخواهد داشت.
طعم های چون گردویی. خرمایی. بسیار پر اهمیت و مقوی می باشند اگر این ها همان طعم های مورد نظر شما می باشند پس بهترین ها را به عنوان میان وعده خود انتخاب کرده اید.

نان خرمایی قزوین

نان خرمایی قزوین را تا حالا امتحان نموده اید؟ بسیار پر طرفدار خوشمزه و مقوی هستند می توانید برای مناسبت های مخصوصی چون ماه رمضان به عنوان سحری و افطاری از آن استفاده نمایید.
انواع مختلفی از این نان ها وجود دارند از جمله نان خرمایی ساده. نان خرمایی مجلسی. نان خرمایی کرمانشاهی. نان خرمایی دزفولی. نان شیرمال خرمایی. نان خرمایی گرگان.و… از معروف ترین ها در این حوزه می باشند.
نان خرمایی کرمانشاه به خصوص طعم زعفرانی آن و نان های محلی سنتی از جایگاه بالاتری از دیدگاه مردم و شهروندان در رتبه بعدی قرار دارند که این می تواند جایگاه این گروه از این سوغات های محلی را نشان دهد.

خرید کلوچه خرمایی

نان شیرمال خرمایی

نان شیرمال خرمایی از ترکیباتی چون شکر. تخم مرغ. روغن با مغزهایی چون خرما. گردو .سنتی. به صورت دو نفره . تک نفره در خانه. و مکان های دیگر هم تهیه و پخت می شوند.
شیرمال ها امروزه بسیار و به صورت های مختلفی تهیه می شوند یادمان می آید که از قدیم به ما می گفتند که شیرمال بسیار مقوی و خوب می باشد و دلیل این امر هم وجود نان در آن می باشد که بسیار مقوی و سیر کننده می باشد.
این نان ها انواع مختلفی چون نان خرمایی. نان شیرمال ترکی. نان شیرمال ساده. نان شیرمال بدون فر. نان شیرمال با ماست. نان شیرمال صنعتی. و.. می باشد لازم به ذکر می باشد برای اینکه بدانید یک شیرمال خوب باید چه ویژگی های داشته باشد بهتر است به نرم بودن. تازه بودن. سوخته نبودن آن توجه زیادی شود.

خرید کلوچه خرمایی

نان شیرمال ساده

نان شیرمال ساده همان طور که از نام آن پیداست بیشتر صورتی تهیه می شود که زیاد در آن مغزهای مختلفی وجود ندارد بسیار خوشمزه هستند و خلی راحت تهیه می شوند و می توانید در خانه هم آن را تولید نمایید.
این نان ها قدمت بسیار طولانی از سالیان دور و دراز برخوردار هستند زیرا بشر در گذشته آموخت که می تواند با گندم و جو و آرد چگونه خمیر به وجود آورد و آن را با حرارت تبدیل به نان کند امروزه شیرمال های ساده به صورت سنتی هم تهیه می شوند اگر قصد داشتید این شیرمال ها را به صورت ساده تهیه نماید در انواع مختلفی چون سنتی. ماست. بدون فر. ترکی و … می توانید روی آن کار کنید.

خرید کلوچه خرمایی

نان صبحانه مغز دار

نان صبحانه مغز دار می تواند یک وعده صبحانه عالی برای شما باشد که تا دیر وقت در محل کار قرار دارید باشد وجود نان بسیار پر برکت بوده و در سفره های ما همیشه با عنوان برکت سفره از آن یاد می شده است.
این نان ها با طعم های نظیر شکلاتی. مغز دار. روغنی. پنیری. گردویی. مغز دار ترکیه ای. فرانسوی.و.. که طعم روغنی آن بیشتر مربوط به نان های سنتی تبریزی ها می باشد تولید می شود.

کلوچه خرمایی دزفول

کلوچه خرمایی دزفول را می توان از اصیل ترین سوغات این شهرستان دانست که طرز تهیه آن را می توان در خانه هم تهیه نمود شهرستان دزفول فرهنگی بسیار قدیمی برخاسته از آداب رسوم این مردمان دارد.
کلوچه ها به دو دست کلوچه ساده و شکری تقسیم بندی می شوند کالری آن ها  به دلیل مواد مغذی که در آن وجود دارد بسیار برای سلامتی توصیه می شود یک عدد کلوچه معمولی حدود ۲۰۰گرم کالری دارد.
چنانچه دارای مغز گردویی و..باشد می تواند انرژی بیشتری را داشته باشد این کلوچه ها در انواع مختلفی تهیه و تولید می شود که شاید مهم ترین آن ها را می توان کلوچه های رژیمی دانست.
خرید کلوچه خرمایی

کلوچه خرمایی خوزستان

کلوچه خرمایی خوزستان را بیشتر در خانه تهیه می کنند این کلوچه ها با نام کلوچه دزفولی شناخته می شوند و طرز تهیه آن هم از موادی چون آرد. شکر. آب ولرم. زرده تخم مرغ. خامه و..تهیه می شود.
کلوچه های شکلاتی برنجی و حلوا کنجدی هم از دیگر محصولات با ارزش این استان می باشد در این بین کلوچه های شکری و شیرینی های سنتی هم بازار و جایگاه مخصوص به خود را دارد.
کلوچه های خانگی معمولا به صورت های مختلفی چون بدون فر. دزفولی. خرمایی گردویی. خرمایی مثلثی. خرمایی زابل. خرمایی دونفره می باشد کلوچه های ساده بیش تر با نام کلوچه های شکری می باشند غیر از آن کلوچه های سنتی هم با رازیانه و زیره هم از محبوب ترین ها می باشد که این نوع کلوچه ها بسیار مقوی و پر انرژی هستند.

خرید کلوچه خرمایی

فروش سوغات کرمانشاه در تهران

آیا به دنبال فروش سوغات کرمانشاه در تهران هستید؟ به فروشگاه های آنلاین در این زمینه می توانید مراجعه نمایید آیا سوغات کرمانشاه را می شناسید؟ شیرینی کاک. نان برنجی زعفرانی.نان شکری پسته ای. نان خرمایی. نان کماج همه از سوغات های کرمانشاه هستند.
برای تهیه این سوغاتی ها در تهران سفارش از فروشگاه های آنلاین می باشد زیرا به صورت حضوری شاید نتوانید مکان مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

خرید کلوچه خرمایی

قیمت نان برنجی کرمانشاه

قیمت نان برنجی کرمانشاه معمولا کیلویی بوده با وزن های ۷۰۰۰- ۷۵۰ گرم که تهیه آن معمولا با روغن های حیوانی تولید می شود برای آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
این نان ها خواستگاه آن کرمانشاه بوده و سفارش آن هم به صورت آنلاین و در تمامی شهرها نمایندگان مخصوص به خود را دارد نان برنجی ها شامل نان برنجی معمولی با ۵۵۰گرمی و نان برنجی مخلوط روغن کرمانشاهی ۵۵۰ گرمی و هم چنین نان برنجی چیپسی هم از دیگر محصولات متنوع در گروه این نان ها را می توان نام برد.
از مهم ترین این نان ها می توان به نان زعفرانی کرمانشاه نام برد که به آن نان ممتاز کرمانشاهی هم می گویند و بسیار خوش طعم تازه مقوی و یکی از بهترین ها می باشد.

خرید کلوچه خرمایی

نان برنجی سالاری

نان برنجی سالاری شعبه های مختلفی دارند و مهم ترین آن ها در خود استان کرمانشاه می باشد این محصول با نام نان ممتاز نامیده می شود که شامل تنوعات طعم های برنجی. شکری. خرمایی. کنجدی. نخودی.و… می باشند.
وزن این نان ها از ۸۰۰ گرم می باشد و تهیه و تولید آن در اکثر شهرها انجام می شود و در اصل نام این نام به عنوان شیرینی محلی در بین مردمان استان کرمانشاه معروف است.

خرید کلوچه خرمایی

قیمت نان خرمایی گردویی کرمانشاه

قیمت نان خرمایی گردویی کرمانشاه از انواع ساده.نان برنجی. شیرینی کرمانشاهی.که همه را می توان از سوغات های این شهرستان دانست می تواند متفاوت باشد.
در این بین نان برنجی هم با روغن های حیوانی تهیه می شود از معروف ترین آن ها می توان به نان زعفرانی نام برد برای تهیه و سفارش این محصولات می توانید آن ها را به صورت آنلاین سفارش دهید.
به غیر از کرمانشاه نقاط دیگری هم در کشورمان وجود دارند که از آن جمله می توان به تهران نام برد در این شهرستان نمایندگی های وجود دارند که به توزیع گسترده این محصولات می پردازند.
خرید کلوچه خرمایی

 سوغات کرمانشاه

 • شیرینی کاک
 • نان  برنجی زعفرانی
 • نان شکری
 • نان پسته ای
 • نان برنجی زعفرانی
 • نان خرمایی
 • نان کماج
 • پولکی
 • شیرینی محلی کرمانشاهی
 • شیرینی سنتی

فروش عمده نان برنجی کرمانشاه

فروش عمده نان برجی کرمانشاه را می توان یکی از بهترین سوغات این استان نامید که صادرات خوبی به کشورهای خارجی چون عراق و افغانستان دارد.
این محصولات هم می تواند نان برنجی باشد و هم نان های دیگری با طعم های مختلفی که بیش ترین سفارشات از طریق اینترنت انجام می شود در کنار آن این نان ها که یکی از سوغات های اصلی کرمانشاه می باشد بیش ترطرز تهیه آن با روغن های حیوانی تهیه می شود این محصولات در تهران هم فروشگاه های برای عرضه دارند که می توانید به آن جا مراجعه نمایید.

فروش نان خرمایی در تهران

فروش نان خرمایی در تهران را می توانید در خیابان ستارخان و فروشگاه های که در آن منطقه وجود دارند را جستجو نمایید در شهر تهران نان برنجی کرمانشاهی هم می توانید تهیه نمایید بیش ترین سفارشات این محصولات از طریق اینترنت و بدون مراجعه حضوری انجام می شود.
اما چنانچه به دنبال سفارش عمده و تعداد بالای این محصولات هستید باید به نمایندگی های این محصولات در استان مورد نظر مراجعه نمایید
خرید کلوچه خرمایی

کلوچه ساده دزفولی

کلوچه ساده دزفولی از مهم ترین سوغات شهرستان دزفول می باشد در این بین کلوچه های با طعم سنتی چون شوشتری. رازیانه. شکری. تنوری. خانگی و … هم در این شهرستان وجود دارند.
از مهم ترین ویژگی کلوچه های رازیانه می توان به مدت ماندگاری آن اشاره نمود که این مهم را می توان در افزودن مواد موجود در آن نام برد اما کلوچه های شوشتری هم بسیار خوش طعم هستند.

کالری کلوچه خرمایی زابلی

کالری کلوچه خرمایی زابلی که از سوغات های شهرستان سیستان و بلوچستان می باشد معمولا بسیار بالا و با کیفیت می باشد این محصولات شکل آن ها به صورت مثلثی بسیار خوش طعم مقوی و پر انرژی می باشد.
در کنار آن کلوچه های قندی زابلی هم بسیار معروف می باشد که نام دیگر آن هم نان قندی می باشد که دارای انواع مختلفی چون کلوچه قندی زنجبیلی. کلوچه قندی بروجرد.نان قندی تنوری می باشد.
خرید کلوچه خرمایی

کلوچه خرمایی مثلثی

کلوچه خرمایی مثلثی را عده ای بسیار قدیمی و مربوط به دوران باستان ایران می دانند هر زمان که نامی از این شیرینی ها به زبان آورده می شود نا خود آگاه به یاد شیرینی های زابلی می افتیم.
شاید در این بین با شیرینی های مختلفی روبرو شوید و با اصطلاح کمی سردرگم شوید مثلا فرق بین کلوچه زاهدان با این شیرینی ها در چیست باید گفت آن هم نوعی از شیرینی می باشد که در زاهدان تهیه می شود شهرستان های مانند زابل. زاهدان. اهواز سیستان و بلوچستان بسیار به هم نزدیک و هم مرز عراق می باشند.

خرید کلوچه خرمایی

کلوچه خرمایی خوزستان

کلوچه خرمایی خوزستان و طرز تهیه این شیرینی مخصوص را در خانه تهیه نمود این شیرینی ها در انواع مختلفی چون خرمایی.شکری. ساده. زیره.محلی و..تهیه می شود.
چنانچه مایل باشید خودتان این سوغات ارزشمند را تهیه نمایید می توانید از ترکیب موادی چون آرد.شکر. روغن. نمک. شیر و… را به آن اضافه نمایید و آن ها را به خوبی مخلوط نمایید و در دمای معین و مشخصی پخت نمایید.
این کلوچه ها در خانه به صورت بدون فر درست می شوند که در نوع خود بسیار جالب می باشد فقط باید برای تهیه و پخت این کلوچه ها نکات مخصوص پخت کلوچه را که شامل چگونگی افزودن مواد و ترکیبات آن. دمای پخت آن. شرایط بسته بندی و .. را به خوبی بدانید تا بتوانید یک محصول خوب تهیه نمایید.

خرید کلوچه خرمایی

چگونه کلوچه خرمایی درست کنیم

برای تهیه کلوچه خرمایی می توانید از موادی چون ماست. آرد.نمک. بی کینگ پودر. زعفران را ترکیب نمایید برای خوب به عمل آمدن آن باید خوب خمیر را ورز دهید و هم چنین از بیش از حد اضافه کردن خمیر خودداری نمایید.
مواد تهیه شده را به خوبی با هم مخلوط نمایید و بعد از یک دمای ثابتی آن را از فر خارج نمایید هم چنین می توانید برای بهتر شدن طعم آن از موادی چون هل. دارچین. گردو هم استفاده نمایید.
خرید کلوچه خرمایی

علت خشک شدن کلوچه خرمایی

علت خشک شدن کلوچه خرمایی را می توان از جنبه های زیادی به آن نگاه کرد از جمله زیاد و بیش از اندازه بودن شکر می تواند باعث یکی از دلایلی باشد که یک شیرینی نرمی خود را از دست دهد.
هم چنین زیاد ورز دادن آن به مدت طولانی، آرد بیش از حد مجاز تعیین شده؛ پختن همه آن ها با یک دمای یکسان؛ ورد هوا به منافذ آن؛ این ها همه می تواند عاملی برای خشک شدن یک کلوچه محسوب شود اما یک دلیل مهم هم دارد و آن هم این است که اگر روغن استفاده شده در آن کم باشد می تواند باعث ایجاد حالت خشکی در آن شود پس با رعایت این نکات می توانید یک محصول خانگی تازه و سالم را تهیه نمایید

خرید کلوچه خرمایی

کلوچه خرمایی رژیمی

کلوچه خرمایی رژیمی معمولا بدون شکر می باشند و بیش تر مناسب افرادی می باشند که به دنبال یک محصول رژیمی می باشند مواد و ترکیبات آن می تواند شامل آرد. روغن کنجد. شیره انگور تازه.و.. باشد.
از مزیت های این شیرینی می توان به نبود شکر در آن اشاره کرد که بسیار برای سلامتی مفید می باشد چون شکر به دلیل قند بالای آن باعث بیماری های چون مرض قند می شود.
از کلوچه های رژیمی دیابتی هم زیاد می شنویم این روزها که در کشور های خارجی چون عراق و افغانستان بسیار خواهان این نوع از شیرینی ها هستند جالب است بدانید بهترین شیرینی طبیعی را می توان خرما دانست.
خرید کلوچه خرمایی

چگونه شیرینی خشک را نرم کنیم؟

شیرینی خشک از حالتی که دارد می توان فهیمید که بیشتر به خشک بودن تمایل دارد اما شاید از کسانی باشید که دوست داشته باشید این شیرینی و یا مدل های دیگری از شیرینی ها را بتوانید بعد از خشک شدن دوباره نرم و تازه کنید اما چاره کار کجاست؟
خوب میدانیم یک شیرینی به خودی خود خشک و سفت نمی شود مگر این که مواد آن زیاد باشد یا بعد از پخت در مجاورت باد و هوا قرار گیرد و هم چنین دمای بیش از حد می توان باعث خارج شدن روغن و باعث سفتی آن شود.
روش های زیادی در این باره وجود دارند از جمله قرار دادن میوه. استفاده از بخار پز. استفاده از شیره انگور و … ولی بهترین راه می توانید دوباره این شیرینی ها را گرم کنید.

نان خرمایی اصفهان

نان خرمایی اصفهان از موادی چون کره تازه. ماست. نمک. بی کینگ پودر و.. تهیه می شود این شیرینی ها را با نام نان های مغز دار هم می شناسند وزن آن ها می تواند از ۴۰۰ گرم به بالا و حتی بسته به حجم آن متفاوت باشد.
چنانچه خودتان دوست دارید این شیرینی را در منزل تهیه نمایید حتما از ظروف درب دار بدون ورود هوا استفاده نماید تا کیفیت آنها حفظ شود در کنار این سوغاتی های با ارزش می توانید نان شیرمال ها را هم به سبد غذایی خودتان اضافه نمایید

نحوه سفارش

خواهان خرید و یا قیمت کلوچه های خرمایی هستید می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند تا بست به نیازتان یک انتخاب محصول خوب و با قیمت مناسب داشته باشید.

خرید کلوچه خرمایی

سایت ikoloche به داشتن شما عزیزان مفتخر است و برایتان در تمامی لحظات زیباترین ها و بهترین ها را از مهربان بی همتا آرزومند است.

جهت خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

مشاور فروش: سامان سعیدی

ارتباط با ما در تلگرام و اتساپ : ۰۹۳۵۶۲۰۷۳۶۴

اینستا گرام : smn_6358

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی کوکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش (سعیدی): 09356207364
مشاور فروش (زارعی): 09370111891
آدرس کانال تلگرام: cookieno_ir@
آدرس صفحه اینستاگرام: cookieno.ir@
آدرس سایت: www.ikoloche.ir
پست الکترونیکی: cookieno.ir@gmail.com